środa, 5 października 2011

ważność konta w Orange - 2 lata!

Wszystko wskazuje na to, że przyszedł czas na rewolucję. Pojawiły się informacje o przedłużeniu ważności konta w Tak Tak T-Mobile na kartę oraz konta w Heyah aż do 1 roku, po wykonaniu/odebraniu połączenia, albo wysłaniu/odebraniu SMSa, albo połączeniu z internetem. Informacje te nie zostały oficjalnie (na razie) potwierdzone przez operatorów.
Najbardziej zaskoczyła jednak odpowiedź Orange (informacja i komentarze na blogu rzecznika) - przedłużenie ważności kont do 2 lat i to we wszystkich ofertach na kartę - w tym Orange Free na kartę. Dwa lata to oferta promocyjna, obowiązująca od 5 października do końca listopada. Później będzie "tylko" rok. W celu skorzystania z promocji należy wysłać bezpłatny SMS o treści START na numer 8002. Przedłużeniu ulega jedynie konto główne - czyli ważność środków, a nie okres przez który można wykorzystać bonusy. Takie rozwiązanie będzie umożliwiało posiadanie karty "do internetu" i doładowywanie jej tylko w miarę potrzeb (np. przy wyjeździe na weekend) mniejszą kwotą.
Rozszerzenie przez Orange promocji na całą ofertę na kartę, jest ciekawym posunięciem. Oferta Heyah, mimo, że nie zawiera bonusów, w przypadku tak długiej ważności konta może znaleźć swoich odbiorców. Zobaczymy jaka będzie odpowiedź T-Mobile, Plusa i Red Bull MOBILE w zakresie internetu pre-paid - miejmy nadzieję, że przynajmniej tak samo korzystna.

źródło: orange.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz