wtorek, 14 lutego 2012

Pakiety Euro 2012 MB

Od 1 lutego 2012r do 1 lipca obowiązuje w Orange promocja „Pakiety Euro 2012 MB”. Za 5pln można otrzymać 2012MB danych, ale: ważnych tylko przez 5dni i tylko w ofercie na kartę: Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go (czyli NIE w Orange Free na kartę).
Pakiety można sumować,wtedy ważność danych jest taka, jak ostatniego włączonego pakietu. Na stronie operatora można znaleźć więcej informacji.

Pakiet można włączyć przez:
  • wpisując krótki kod *110*54# i potwierdzając zieloną słuchawką (bezpłatnie)
  • wysyłając SMS-a o treści INTERNET pod nr 312
Sprawdzić stan pakietu można:
  • wysyłając SMS-a o treści ILE INTERNET pod nr 312
Uwaga! Aktywacja pakietu przez SMS jest płatna (zgodnie z taryfą). Tak samo kontrola zużycia pakietu. Po wyczerpaniu pakietu, pobierane są opłaty z pieniędzy na koncie. Trzeba uważać, bo stawka jest zaskakująco wysoka - wynosi 5pln/1MB (!). Najlepiej kupić nowy starter i sukcesywnie go doładowywać, nie trzymając nadwyżek na koncie. Druga możliwość to traktować startery jak jednorazówki - kupić starter za 5pln, włączyć usługę krótkim kodem (bo jak zrobimy to SMSem to zabraknie pieniędzy na pakiet) i używać, aż wyczerpią się 2GB danych.

Oferta jest cenowo bardzo korzystna. Szczególnie warta polecenia przy wyjazdach weekendowych. Szkoda tylko, że nie można jej włączyć w Orange Free na kartę. Na szczęście ceny starterów zaczynają się od 5pln, więc warto zainwestować, nawet posiadając już Orange Free na kartę

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz