piątek, 1 lutego 2013

Blueconnect na kartę - co z Mega Doładowaniem?

T-Mobile w swojej usłudze Internet na kartę blueconnect wprowadził w ubiegłym roku ciekawą promocję. Za doładowania, można otrzymać nawet 4.5GB danych. Ograniczeniem jest długość ważności bonusu - tylko 30dni, ale biorąc pod uwagę ilość danych, to całkiem korzystna oferta.
Zgodnie z regulaminem promocji Mega Doładowanie, bonusy były przyznawane do 31 grudnia 2012r. Grudzień się skończył, a informacja o Mega Doładowaniu pozostała na stronie operatora. Został też stary regulamin z datą 31 grudnia, jako ostatnim dniem jej obowiązywania.
Napisałem do biura prasowego T-Mobile dwa maile - 7 oraz 30 stycznia, z pytaniem czy promocja nadal obowiązuje. Do dziś (1 lutego) nie otrzymałem odpowiedzi. 
Jeżeli korzystacie z tej usługi, potwierdźcie proszę w komentarzach, że promocja jest aktywna (albo nie). Jak widać operator nie jest zainteresowany wyjaśnieniem tej sprawy.

strona usługi (regulaminy na dole strony):

8 komentarzy:

 1. Promocja się skończyła. Zawsze kupowałem doładowanie 20zł i dostawałem 2GB, a po ostatnim doładowaniu bonusu nie ma... Jest na stronie tmobile informacja o nowej promocji, ale bonusy są dużo mniejsze. I na tym zakończę komentarz, jak również korzystanie z blueconnecta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informacje, ale pakiet 2GB był przyznawany za doładowanie od 25pln. Doładowałeś za 25pln i to jest literówka (cyfrówka? ;-) ), czy faktycznie za 20pln?

   Usuń
 2. dodają cały czas, ładowałem 02 lutego za 25 zł - dostałem 2GB. 13 lutego załadowałem za 50zł i dostałem 4,5GB, potwierdzam - na obecną chwilę działa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za informację. A na stronie T-Mobile cały czas informacja że promocja do 31.12.2012. Wynika z tego, że mają bałagan...

   Usuń
 3. dzisiaj załadowałem za 50 Zł i dostałem bonus 4,5GB,promocja nadal trwa :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za informację. Dzwoniłem jeszcze dziś na infolinię T-Mobile. Okazuje się, że oferta została przedłużona do 30 czerwca 2013r, a na stronie jest stary regulamin. Jak tylko go podmienia, zrobię wpis na stronie.
   Dziękuję wszystkim za odzew w tej sprawie.

   Usuń
 4. promocja się skończyła z dniem 30 czerwiec 2013 teraz wprowadzono ofertę dla nowych klientów z mega doładowaniem a co ze starymi klientami? bez tych dodatkowych GB jest do niczego, nie ma dla stałych klientów żadnej oferty. korzystam z internetu bluconnect ponad rok a tu lipa:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie znalazłem w regulaminie: http://www.t-mobile.pl/r/repo1/tm/documents/doc_00003/D_007_0005974.pdf
   informacji o których piszesz. Promocja obowiązuje jak dotychczas.

   Usuń