piątek, 28 czerwca 2013

Orange na wakacje 2013

Ciekawą promocję Pakiet internetowy 6GB na wakacje zaproponował operator Orange. Za 6pln - 6GB - ważne 60dni. Niestety, tylko jest to oferta tylko dla użytkowników taryf Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Nie ma możliwości włączenia tej promocji w Orange Free na kartę. 
 • aktywowanie usługi: SMS o treści START pod numer 260 
 • stan pakietu - ważność, ilość danych: SMS o treści SALDO pod numer 260
Obydwa SMSy kosztują zgodnie z taryfą czyli max. 20gr/SMS.
Promocja ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia 2013r, ale ważność pakietu wynosi 60dni. Wszystko wskazuje na to, że pakiet włączony w ostatnich dniach wakacji będzie ważny prawie do końca października.
Orange udostępniło też cykliczną wersję usługi - po wykorzystaniu jednego pakietu, włączany jest automatycznie kolejny (jeżeli są środki na koncie). Szczegóły w regulaminie.

Promocja jest ciekawa - finansowo korzystna, idealna na wakacje. Było by super, gdyby została na stałe, pomimo, że nie jest skierowana do użytkowników taryfy typowo internetowej OFnK. 
Warto jednak na wakacje kupić nowy starter Orange za 10pln. Wykorzystując kwotę z konta: za 3pln włączyć rok ważności konta, a za 6pln pakiet 6GB dany. Pozostałą złotówkę wykorzystań na SMSy sprawdzające stan konta. Jeżeli dane się skończą, doładować ponownie małą kwotą. Na prawdę miła niespodzianka na wakacje :-)

6 komentarzy:

 1. Warto dodac, ze dotyczy tylko internetu w kraju

  OdpowiedzUsuń
 2. Nieprawda mozna z karty orange free trzeba poprostu za pomoca kodu zmienic z free np:pop i wyslac start na 260 i smiga super.
  Jak nie bedzie pakietu 6g zmieniamy ta sama karte za pomoca kodu na free.
  Od wsio tylko trza pogluwkowac a nie pisac nieprawde

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) W Orange wszystkie oferty na kartę są traktowane jako taryfy, czyli wystarczy kupić kartę (z domyślnie włączoną którąś z nich np. Orange One) i za pomocą kodu można zmienić na inną taryfę np. Orange Free na Kartę.
   Warto jednak pamiętać, że zmiana taryfy powoduję utratę bonusów! Czy mając Orange Free na Kartę i zmieniając na Nowe Orange Go, tracimy wszystkie korzyści z bonusów (np. 2GB danych ważnych jeszcze 10 miesięcy). Dlatego, najczęściej warto kupić nowy starter za 10pln - i to jest cały koszt 6GB danych na 2 miesiące.

   Usuń
 3. Orange chce przescignac PLAY w kategorii nowych aktywacji.. tanio i efektywnie. W sumie nawet jak lekko to moze byc deficytowe lub po kosztach duzo nowych uzytkonikow w statystyce - PLAY zalapal sporo w Redbulkiem i promocja youtube za free no limit to oni tez chca kawalek tortu.

  Kierunek sluszny - szkoda kasy celebrytow - lepiej taniej dac usluge a sama sie zarekalmuje

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za Twoją radę. Nasz dom wakacyjny między lasami a jeźorami ma Internet od Orange'a za 10 zł dzięki Tobie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :-) Cieszę się, że informacje z tego bloga są użyteczne. Lubię internetować, ale za możliwie niewielkie pieniądze :-). Pozdrawiam, Jakub

   Usuń