wtorek, 8 lipca 2014

Orange - pakiet 6GB na wakacje

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim, 2013r - Orange uruchomił promocyjne pakiet na wakacje - 6GB za 6pln na 60dni. Czas obowiązywania promocji - od 8 lipca do 31 sierpnia. Czyli można aktywować pakiet jeszcze ostatniego dnia i cieszyć się nim do końca października. Trzeba przyznać, że oferta jest bardzo dobra. 

Promocję można włączyć SMSem o treści INTERNET pod numer 570 (koszt zgodny z taryfą) w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Możliwe jest użycie krótkiego kodu: *110*67# (kod nie działa w taryfie OrangeYes). Uwaga! Usługa nie jest dostępna w Orange Free na Kartę (OFnK). Promocję można włączyć, także przez Orange On-line.

Sprawdzanie ilości danych - SMSem o treści ILE na numer 570, lub krótkim kodem: *110*65*1# (kod nie działa w taryfie OrangeYes)

Uwaga! kupując nowy starter, należy pamiętać o jego ważności. Najprościej za 3pln włączyć usługę "Rok ważności konta". Inaczej może się okazać, że ważność karty sim jest krótsza niż pakietu.

[edycja 2014-07-10]

źródło: orange.pl

15 komentarzy:

 1. do konca wrzesnia

  OdpowiedzUsuń
 2. Do końca października - pakiety są ważne 60dni :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy można z tej oferty skorzystać kilka razy?

  OdpowiedzUsuń
 4. tak mozna kilka razy wystarczy doladowac konto

  OdpowiedzUsuń
 5. Kupiłem dzisiaj starter, doładowałem i jestem zadowolony bo prędkość w zależności od zasięgu sieci przy pierwszych próbach sięgała 6Mbps. Najlepsza oferta internetu jaką znalazłem (nie licząc LTE, którego mój telefon nie obsługuje).

  OdpowiedzUsuń
 6. A mnie zastanawia, czy mogę kupić dowolny starter, doładować go, aktywować usługę, a następnie podpiąć telefon - jako modem - do laptopa i w ten sposób korzystać z internetu?
  Oczywiście, mógłbym kupić Orange Free na Kartę, z tymże tutaj nie skorzystam z pakietu 6gb za 6zł, zaś normalne stawki nie są konkurencyjne, w porównaniu do innych ofert.

  OdpowiedzUsuń
 7. Można normalnie kartę wkładać do modemu i korzystać na PC.

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak to działa? Kupuję starter Orange, włączam jakąkolwiek taryfę poza OFnK, doładowuję i już? Czy to musi być jakiś specjalny starter?

  OdpowiedzUsuń
 9. Orange the best

  OdpowiedzUsuń
 10. Mam pytanie.
  Aktywowałem pakiet 6gb za 6 zł
  A teraz chciałbym aktywować "Konto ważne rok" za 3 zł czy nie stracę tego pakietu ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy jak aktywuje pakiet 2 razy bedzie on ważny przez 120 dni?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie, czas sie nie sumuje tylko gb.

   Usuń
 12. Mam pytanie, czy ta karta będzie działała z tabletem Nexus 7?

  OdpowiedzUsuń
 13. Co będzie z pozostałym transferem po upływie wakacji ? Przepada ?

  OdpowiedzUsuń