środa, 29 kwietnia 2015

Orange - pakiet 2GB za 2pln na 14dni

 Z okazji długiego, majowego weekendu operator Orange wprowadził pakiet danych - 2GB za 2pln na 14dni. Promocja obowiązuje od 27 kwietnia do 10 maja. Promocję można włączyć TYLKO w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go - czy NIE w Orange Free na Kartę. Można włączyć dowolną liczbę pakietów.

 Aktywacja:
 • kodem *110*75#
 • SMSem o treści AKT2 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem)
Stan pakietu:
 • krótkim kodem *110*75*1#
 • SMSem o treści STAN2 pod numer 260 (koszt zgodny z cennikiem)
źródło: blog.orange.pl

4 komentarze:

 1. Takie pakiety powinny być na stałe w ofercie, cena nie jest rewelacyjna ale (na czas promocji) i tak lepsza od Orange Free. Osobiście wolałbym 2GB/24h bez promocji niż 2GB na dwa tygodnie w promocji. Nie wiem czym się kierują ludzie ustalający wielkość pakietów 1GB/m-c itp. Przy zwykłym przeglądaniu stron 5GB miesięcznie to za mało (a czasem trzeba coś pobrać, wysłać, obejrzeć youtube). Jeszcze gdyby rozliczali co 1kb (tak jak kiedyś Plus), a tak to byle co i dane lecą nie wiadomo gdzie.

  Akurat dzisiaj skończył mi się pakiet Orange Free, zmieniłem taryfę i mam 50GB na 14 dni zamiast kisić siano na karcie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. czekamy na 6GB/zł/60 dni

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre by to bylo jako stala oferta.

  OdpowiedzUsuń
 4. W poscie z dnia 25 marca jest komentarz z linkiem do promocji: 11,5 GB za 5 PLN w T-MOBILE.Na dzien dzisiejszy jest to chyba najlepsza oferta pre-paid[chociaz wymaga troche kombinacji ze strony uzytkownika,ale srednio kumata osoba da sobie z tym rade],poza ta z PLAY-a[no limit za 45 PLN].W sieci ORANGE czeste sa przypadki awarii i niespodziewanego rozlaczania neta podczas aktywnej sesji.

  OdpowiedzUsuń