poniedziałek, 1 lutego 2016

T-Mobile - 10GB i Radio Internetowe po doładowaniu

T-Mobile dla użytkowników oferty na kartę, uruchamia dwie równoległe promocje. Jedna, to bonus danych - 10 GB, za doładowanie kwotą minimum 25 PLN (ważny 30dni). Druga, to dostęp nielimitowany do radia internetowego (przy pomocy aplikacji: RMFon, Eska GO, TubaFM, Open.fm, PolskaStacja.pl, Radio Zet, Zet Gold, Zet Chilli, Antyradio).

Po doładowaniu konta kwotą minimum 25 PLN, pomiędzy 1.02.2016 i 31.03.2016,  użytkownik otrzymuje:
 • 10 GB danych - ważne 30 dni
 • bez limitu dostęp do Radia Internetowego 
źródło: T-Mobile.pl

9 komentarzy:

 1. Świetna strona, naprawdę świetna. Szkoda tylko że mamy dzisiaj 16.02.2016, a pojawiły się 2 newsy - jeden oznaczony datą 01.02.2016, a drugi 15.02.2016. Skoro tak rzadko dodawane są newsy to po co tak naciągać datę ich dodania...? Bezsens. PS stronę odświeżam codziennie, więc jestem pewien, że oba newsy dodane zostały dziś.

  OdpowiedzUsuń
 2. :) Strona nie ma w zamierzeniu być "news romem". Ma zawierać sprawdzone, sensowne informacje dotyczące internetu na kartę. Data "dodania" informacji, najczęściej pokrywa się z datą rozpoczęcia promocji. Staramy się, żeby informacje były dodawane na bieżąco, ale jeżeli coś zostanie przeoczone - wstawiane jest z datą wsteczną. Postaramy się, żeby nie było konieczności takiego działania. Dzięki za komentarz, pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeoczone o 2 tygodnie? W "promocji" która trwa raptem 2 miesiące? To stawia pod znakiem zapytania sens istnienia takiej strony.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ludzie, o co ta wojna? Macie lepsze informacje, to z nich korzystajcie. Nie ma obowiązku korzystania z bloga ani prowadzący bloga, nie ma wobec was żadnych zobowiązań. Informacje na blogu są zawsze prawdziwe i prowadzący nikogo nie wprowadza w błąd. Najlepiej sami codziennie sprawdzajcie oferty operatorów i wtedy będziecie zadowoleni.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Są zawsze prawdziwe" - nie zgodzę się, była przez pewien czas zamieszczona informacja o przedłużeniu na stałe oferty 10GB za 10zł w Play, po czym newsa zedytowano gdy wyszło, że jednak niedługo koniec promocji. Poza tym nie mam zastrzeżeń do bloga, chodzi mi tylko o jedno - opisywanie newsów błędnymi datami. Jeśli coś zostało wprowadzone 1 stycznia, a news został dodany 5 stycznia, to moim zdaniem powinna nad nim widnieć data "5.01", czyli data dodania newsu, tak żeby przynajmniej nie mieszać ludziom wchodzącym tu codziennie w głowach.

   Usuń
  2. Play poinformował o przedłużeniu promocji 10GB za 10pln "bezterminowo", a potem (parę dni później) ją zakończył. I to jest dokładnie zgodne z tym co napisałeś.
   Co do zastrzeżenia do dat, to :-)

   Usuń
  3. A gdzie tu wojna? Słuszna uwaga i mój, nieco kąśliwy, komentarz. Ktoś tu komuś zarzuca pisanie nieprawdy? Nie, chodzi o kombinacje z datami. Które niepotrzebnie wprowadzają zamęt. Co do 10 za 10 - powinien być osobny wpis o tym fakcie. No i nie rób z autora filantropa, przynajmniej teoretycznie na tym powinien zarabiać.

   Usuń
 5. Mnie oszukano dali mi 10 GB , ale włączyli 3 w 1 za 14,99

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam, swietna strona, zagladalem tutaj aby moc szybko porownac oferty i co sie zmienilo w ofertach.. Ostatnio mi brakuje takich swietnych zestawien i tabelek, ktore pozwalaly porownywac operatorow. Byl to porownania po naladowaniu np. 50zl, 100zl i.t.p.

  OdpowiedzUsuń