środa, 27 kwietnia 2016

Brak nowości

Przez ostatnie dwa miesiące, które minęły od ostatniego wpisu, NIC nowego, ciekawego, ważnego nie pojawiło się na rynku "internetu na kartę". Pojedyncze promocje na doładowania, uruchomienie "Plush na kartę", czy nawet udostępnienie przez Orange (w końcu!) pakietów danych w roamingu, nie stanowią nowej jakości. 
W blogu będą pojawiać się wpisy, ale musi być o czym pisać. Ostatnio nie za bardzo jest o czym.

6 komentarzy:

 1. Plush przedstawia nową ofertę – 29 złotych miesięcznie za 10 GB internetu, darmowego Facebooka i SMS-y.
  http://www.plushbezlimitu.pl/karta

  OdpowiedzUsuń
 2. W orange free masz za 30zł bonus 6gb i 5gb pakiet za 25 zł, rok ważności konta na wychodzące za 3zł. No , ale strony obecnie zajmują z 10 razy więcej niż to było w 2006 (o youtube nie wspomnę), więc operatorzy powinni dawać 1GB za 1zł. Gdybym przeglądał z obrazkami strony, 1GB starczył by mi na 2 godziny może, bez obrazków na dużo więcej starcza. Czekałem trochę na - "1gb za darmo na próbę przez tydzień" w orange, ale się nie doczekałem od lutego i widzę teraz na blogu, że chociaż 3dni to będzie działać. Wprowadzili bardzo szybkie transfery na LTE, HSPA+, więc to powinno pociągnąć też cenę w dół za 1GB w dobie obecnego dużo zajmującego internetu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakieś duże masz te obrazki na stronach jeśli 1GB wystarczyłoby ci na dwie godziny. Mi przez cały dzień nie schodzi więcej niż 250MB. Adblock i flashblock kluczem do sukcesu. Strony mało zżerają, ale samo otwierające się reklamy i filmy w tle to już inna bajka. Mam 25GB w abonamencie za 19zł i co miesiąc mi 8-10GB przepada i muszę na chama coś ściągać żeby nie płacić na darmo. Rozliczanie co 1KB. Internet na kartę to patologia. 5zł za gigabajta danych, śmiech na sali, pic na wodę, fotomontaż.

   Usuń
  2. No dobra. W godzinach szczytu. Skasowany cache przeglądarki firefox, historia, cookies, włączone obrazki. Strona startowa allegro 3MB, jakaś strona z kurtkami 10MB. Wejście na stronę tomshardware z trzema wynikami karty graficznej GTX1080- 17MB. Razem 30MB w 3minuty. Modem GI0201, duże pingi ok 100ms. Gdyby to był inny modem z hspa+, lub z LTE i oczywiście pingi były by niskie, no to nie zrobił bym tych 30MB w 3 minuty, ale krócej prawda.

   Usuń
 3. Nie wiem czy Anonim 1. pisał o tym ale pojawiło się coś takiego... http://chinskiecuda.pl/2016/05/13/abonament-internet-25-gb-za-19-99-zl-t-mobile/

  OdpowiedzUsuń
 4. Nikt nie napisał o elastycznych pakietach w Orange, które są od końca maja. Jeśli za 30zł jest 30 GB na 30 dni i schodzi to przed bonusem np w taryfie ofnk, no to ta oferta jest w porządku, ale i tak uważam, że za tą cenę powinno być 200GB na miesiąc. Plus w taryfie nowy plus internet na kartę ma jedynie taką ofertę za 10zł, jako pakiet nocny- 200GB na 30 dni. Niestety, jeśli używam karty z plusa strony bardzo wolno się ładują przez słaby zasięg najprawdopodobniej, pobiera pliki w miarę szybko.

  OdpowiedzUsuń