czwartek, 13 października 2016

Rejestracja prepaidów - nie tylko w salonach operatorów.

Od końca lipca 2016, użytkownicy nie zarejestrowanych kart prepaid są kuszeni różnymi obietnicami, w zamian za rejestrację. Jedne są bardziej sensowne (rok ważności konta), inne znacznie mniej (30GB internetu na 30 dni). Problemem jest jednak sama konieczność rejestracji nowych kart - aktualnie wymaga to wizyty w salonie operatora. W przypadku tego typu punktów w dużych centrach handlowych, godziny otwarcia są długie, a salony czynne także w niedzielę. Wszędzie indziej, w tygodniu po 18 nic się nie załatwi, a w niedzielę - zapomnij. 
Interesującą informację podał portal bezprawnik.pl, informując, że będzie można zarejestrować kartę SIM na stacji benzynowej Statoil. Nie do końca wiadomo jak będzie to wyglądać  w praktyce, ale biorąc pod uwagę godziny otwarcia (24h/dobę) oraz dostępność, pomysł wygląda bardzo ciekawie.

Od 25 lipca 2016 można także rejestrować karty prepaid w kioskach RUCHu, od razu przy zakupie. Na stronie RUCHu więcej informacji - można też poszukać najbliższej placówki.

źródło: bezprawnik.pl

6 komentarzy:

 1. Ciekawe kto ma najlepszą obietnicę?Przydałbysię spis obietnic operatorów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Orange umożliwia przez sms-a pod warunkiem dostępu/posiadania np. telefonu z abonamentem u nich. To już jest proste i szybkie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Totalna beznadzieja, zacofany kraj!!! W Niemczech kupuję się bez problemu kartę rejestruję sie przez internet 5 minut i po sprawie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie, czy komuś udało się rozgryźć jak przedłużyć ważność bonus za rejestrację w taryfie Orange Free Na Kartę?

  OdpowiedzUsuń
 5. Mozna rejestrowac karte sim przez internet, np wykorzystujac bank. Ja mam taka mozliwosc w Millenium.

  OdpowiedzUsuń
 6. Co się stało z tą stroną???!!!???

  OdpowiedzUsuń