środa, 9 października 2013

Orange - nowe pakiety danych

Od 9 października 2013r, Orange wprowadza nowe pakiety - ale tylko w taryfach: Orange Yes, Orange One, Orange POP i Nowe Orange Go. Nie ma możliwości włączenia tej promocji w Orange Free na kartę. Pakiety można włączyć wysyłając SMS na numery: 260 (jeżeli pakiet ma być jednorazowy) albo 261 (jeżeli pakiet ma być odnawiany automatycznie - tylko dla NET5 i NET12):
 •     NET2 dla pakietu  za 2pln - 200MB ważnego 24h
 •     NET5 dla pakietu za 5pln - 200MB ważnego 30dni
 •     NET12 dla pakietu za 12pln - 1GB ważnego 30dni
Koszt SMSa aktywującego zgodny z taryfą (czyli maksymalnie 29gr).

Nie jest to tak korzystne jak Orange na wakacje 2013, gdzie za 6pln otrzymywało się 6GB danych na 60dni. Warto się jednak zastanowić nad tą nową ofertą, szczególnie biorąc pod uwagę możliwość przedłużenia ważności konta do 365dni (za 3pln jeżeli karta jest w aktywna krócej niż 93dni, albo za darmo, jeżeli dłużej). Możliwość jednorazowego włączenia pakietu 200MB na 24h może się okazać przydatna, wyjeżdżając np. na weekend, czy parę dni poza miejscem zamieszkania.

źródło: materiały prasowe Orange

14 komentarzy:

 1. Pakiety w miarę ok, szkoda tylko, że ten internet z Orange (mam 6Gb) często przerywa.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy jest to niezależne od miejsca, w którym korzysta się z internetu? Może to problem nadajnika?

   Usuń
  2. Nie, mam dwie karty, z jednej korzystam tylko w domu, z drugiej wszędzie gdzie mam telefon. Na obydwóch zdarzają się przerwy w dostępie do internetu, i problemy w ściąganiu plików.

   Usuń
 2. "możliwość przedłużenia ważności konta do 365dni (za 3pln jeżeli karta jest w aktywna krócej niż 93dni" - jak przedłużyć ważność za 3 zł nie znalazłem żadnych informacji na ten temat na orange

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Usługa Konto ważne rok w Orange na Kartę - szczegóły:
   http://www.orange.pl/kid,4002009262,id,4002010582,title,Konto-wazne-1-rok,article.html

   Usuń
 3. Nie polecam Orange na kartę. W dziwny sposób giną pieniądze z konta...zdarzyło mi się że zginął transfer internetowy a zaraz po nim środki pieniężne w znacznej ilości. Nie polecam. Moim znajomym również się zdarzyły takie dziwne sytuacje...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się przejechałem przez ich naliczanie. Ale nie tlyko ja bo wystarczy poszukać na necie... Są już lepsze oferty internetu na kartę.

   Usuń
  2. Nikt nie twierdzi, że Orange ma najlepszą ofertę. Oferty Plus czy Play na kartę mają więcej danych za tą samą kwotę - ale ich ważność jest krótsza.

   Usuń
 4. Dlaczego nie piszecie nic o analogicznej ofercie pakietow w Plusie (300 MB za 7 zl, 1 GB za 13 zl, rok waznosci konta) oraz T-Mobile (1 GB za10 zl, 3 GB za 20 zl, 6 GB za 30 zl, rok waznosci za 3 zl miesiecznie)? Pakiety cykliczne to ciekawa alternatywa dla abonamentu - tym razem Play zostal w tyle.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napiszemy - informacja o Orange została dodana jako news (zmieniły się wielkości pakietów). O konkurencji zostaną także dodane wpisy - dzięki za zwrócenie uwagi :-)

   Usuń
 5. to jest jakieś oszustwo mnie tez znikly pieniadze szbciej niz w play-ju jak uaktywnic orange by internet hulał w telefonie

  OdpowiedzUsuń
 6. ja ma dwie karty jedna pomarańcz jedna fiolet i Orange przegra wszędzie na całej linij z fioletem net szybki internet za doładowanie za 30 zl 1 gb do tego Gatka wiec do puki koledzy trzymają jeszcze numery z Orange trzymam numer ale już nie dlugo

  OdpowiedzUsuń
 7. Totalna ściema. Pakiet niby na miesiąc, a po około tygodniu przychodzi sms z powiadomieniem, iż pakiet został wykorzystany. Co najgorsze SMS przychodzi wtedy gdy wyczerpią się środki na koncie, NIGDY wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 8. Czemu dane nie są aktualizowane?
  Chyba od września pakiet za 5 zł ma 500mb

  OdpowiedzUsuń