wtorek, 16 czerwca 2015

Orange - pakiet wakacyjny 6GB za 6pln na 60dni

Orange, już tradycyjnie, jak w każde wakacje, wprowadził usługę "Pakiet internetowy 6GB na Wakacje". W ramach pakietu otrzymujemy za 6GB danych, za 6pln, ważnych 60dni. Jest to najkorzystniejszy (w tej chwili) pakiet danych dostępny na rynku (nie licząc "no limit" Playa i darmowego LTE od RedBull MOBILE, ale to trochę inne usługi i znacznie kosztowniejsze). Promocja obowiązuje od 16 czerwca do 31 sierpnia 2015r. 

Niestety, oferta jest dostępna TYLKO w ofertach:Orange Yes, Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, w ofercie Orange na Kartę. Nie jest dostępna w Orange Free na Kartę (OFnK). 

Włączenie usługi:
 • wysyłając SMS o treści AKT6 lub START6 na numer 260 (cena za SMS zgodna z cennikiem oferty)
 • krótkim kodem *110*77# (bezpłatnie)
Użytkownik musi spełnić warunki:
 • posiadać wystarczające środki na koncie
 • konto ważne na połączenia wychodzące 
 • mieć włączoną odpowiednią taryfę (jedną z wymienionych powyżej)
Sprawdzenie stanu usługi kodem: *110*77*1#

Najprościej kupić starter za dowolną kwotę (np. 5pln), aktywować go, a następnie uruchomić usługę Rok Ważności Konta która kosztuje 3pln.  Potem doładowywać konto zgodnie z potrzebami. Pakiet można uruchamiać wielokrotnie. Pakiet uruchomiony w ostatni dzień ważności promocji (31 sierpnia), będzie można wykorzystać do końca października.

Regulamin  "Pakiet internetowy 6GB na Wakacje"

17 komentarzy:

 1. Pomocne info, dzięki :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak uruchomię pakiet 31 sierpnia i minie 59dni, istnieje możliwość przedłużenia innym pakietem?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak kupię starter to jest 31 dni na połączenia wychodzące. Nie lepiej włączyć usługę Rok ważności konta po 30 dniach od aktywacji karty sim, zamiast od razu po aktywacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ...i tak musisz zapłacić 3 zł do 93 dni. Po tym czasie, każde następne przedłużenie esemesem jest bezpłatne.

   Usuń
 4. Z tego co widzę, to chyba ten pakiet dostępny jest tylko w ofertach telefonicznych. Więc, czy karta SIM z tymi ofertami będzie współpracować z modemem USB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oferta "głosowa" umożliwia korzystanie z danych. Taki starter można włożyć do modemu USB i będzie działał bez problemu (mówimy cały czas o Orange).

   Usuń
 5. niestety oferta obejmuje tylko korzystanie z internetu na terenie Polski

  OdpowiedzUsuń
 6. W ubiegłym roku wakacyjny pakiet Orange pięknie śmigał w tablecie z lte. Teraz i w laptopie i w tablecie zasięg jest żałosny i niestabilny. Ma ktoś pomysł, co z tym zrobić?

  OdpowiedzUsuń
 7. śmiga elegancko , nawet na 4G, jako router lumia 925

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie polecam. Połowa prędkości na tym samym modemie co AERO. Czyli kicha

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie polecam. Kicha połowa prędkości na tym samym modemie co AERO.

  OdpowiedzUsuń
 10. Wakacje na Mazura w miejscowości Żabinka. Internet śmiga aż miło. D oraz U w granicach 13Mbit

  OdpowiedzUsuń
 11. Dlaczego nie mogę aktywować pakietu, mając wystarczającą ilość środków na koncie pokazuje mi, że jednak nie mam tych środków i nie mogę go wykupić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli doładujesz konto np. za 30 zł i uruchomisz pakiet za 6zł, korzystasz z internetu to po wyczerpaniu pakietu orange automatycznie,bez powiadomienie nalicza standardową stawkę za transfer. Jak się zorientujesz to twoje konto jest już puste...

   Usuń
 12. Super ofeta-NAJLEPSZA na rynku.Mogła by zostać na stałe a nie tylko na czas wakacji!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Witam, jest już jakieś FAQ przedłużające mój pakiet? Pamiętacie w zeszłym roku ktoś coś wymyślił, jak będzie teraz?

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam,
  Mój Orange na kartę - taryfa Orange free na kartę, aby skorzystać z oferty wakacyjnej na koniec sierpnia musiałem zmienić taryfę na nowy Orange. Mając na koncie 26 złoty i 1,5 GB transferu danych (z promocji doładowania przez kartę PayBack za 30 zł) Zmieniłem taryfę logując się na stronie Orange z poziomu kompa. Zmiana taryfy powiodła się. Następnie chcąc wysłać SMS AKT6 aby aktywować pakiet 6 GB sms nie wyszedł. Kontakt z infolinią - Po zmianie taryfy 26 zł wessał internet z kompa w minutę zanim zdążyłem wysłać SMS (ponoć bez pakietu 50 gr za 100 kB) Wcześniejszy pakiet 1,5 GB przepadł ze względu na zmianę taryfy. W minutę pozbyłem się 26 zł i 1,5 GB.
  Po konsultacji na infolini Pan z Orange jedyne co mógł to włączyć mi pakiet wakacyjny 6 GB za darmo!!!! Nie miałem na koncie ani grosza!!!! Sądzę, że uznali, że zostałem nabity w butelkę i dali 6 GB za free!!!

  OdpowiedzUsuń