czwartek, 31 grudnia 2015

Play - 10GB za 10pln przedłużone do 12 stycznia

Operator Play, po raz kolejny przedłuża promocję 10GB za 10pln. Promocja będzie ważna do 12 stycznia 2016. Rzecznik prasowy operatora zapowiada, że to nie koniec przedłużania. Zobaczymy. 

15 komentarzy:

 1. Lepsze jest 11GB za 2zł w T-mobile.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można prosić o więcej informacji na ten temat? Z góry wielkie dzięki.

   Usuń
 2. Nie słyszałem,żeby w T-mobile było 11 gb internetu za 2 złote. Ale za 5 zł można tyle uzyskać,wystarczy kupić starter za 5 zł (1 gb na start),gdzie mamy 1 gb do wykorzystania. Gdy go wykorzystamy,aktywujemy odpowiednio 6,3 i 1 gb na próbę,wpisując odpowiednie kody i je zatwierdzając. W ten sposób mamy 11 gb internetu na tydzień. Po wykorzystaniu kupuje się kolejny starter i postępuje podobnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Starter 5zł bez problemu kupisz za 1.89zł, czasem taniej. Ja robię zaopatrzenie na dwa miesiące do przodu albo jak planuję większe pobieranie. Jeden starter wystarcza na 15dni, bez pobierania 75% danych przepada, ale do swobodnego przeglądania internetu przez miesiąc wystarcza w zupełności.

   Usuń
  2. to już jest nieaktualne

   Usuń
 3. Ja aktualnie korzystam z aero2. Pakiet 30GB za 30zł na 30 dni z maksymalna predkoscia w danej technologii. W telefonie leci na 15mb

  OdpowiedzUsuń
 4. a można wiedzieć z kąd te kody

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W starterze T-mobile za 5 zł masz 1 gb internetu. Gdy go wykorzystasz,aktywujesz 6 gb na próbę,wpisując kod: *100*860*9#. Gdy to wykorzystasz,aktywujesz 3 gb na próbę,wpisując kod: *100*861*9#. Można też aktywować 1 gb na próbę,wpisując kod: *100*862*9#. Razem daje to 11 gb za 5 zł:)

   Usuń
  2. A konkretnie to jaki starter w T-mobile? Pozdr.

   Usuń
  3. To jest starter T-mobile za 5 zł - 1GB NA START.

   Tak jest na nim napisane.

   Usuń
 5. Ile trwa ważność konta T-Mobile. Czy da się wykupić ważność konta przez rok. I żeby działał 11 GB na Start

  OdpowiedzUsuń
 6. Żeby przedłużyć ważność konta na tym starterze,trzeba go doładować,bo bez dodatkowego doładowania jest aktywny przez tydzień. Być może jest możliwość przedłużenia ważności konta na rok,ale ja tego nie robiłem. Zawsze jak starter traci ważność,używam następnego. Startery te wykorzystuję w laptopie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Niech mi ktoś doradzi, bo już kompletnie zgłupiałem. Zacznę od początku. Interesuje mnie tylko internet (mobilny, na kartę, najlepiej LTE), nie obchodzą mnie darmowe minuty czy sms'y. Dobrze patrzę, że jedyna sensowna oferta to Play za 45 PLN bez limitu? Jakaś sensowna alternatywa na dzień dzisiejszy? Zżeram tak około 10 GB na tydzień.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zależy co znaczy "sensowna oferta". Jeżeli wystarczy Ci LTE od Playa (ma zasięg tam, gdzie używasz internetu), to cenowo korzystniejszy jest RedBull MOBILE z usługą Darmowy internet LTE na 30 dni. Wychodzi poniżej 20pln za (praktycznie) internet bez limitu. Więcej o usłudze: RedBull MOBILE aktywacja startera

  OdpowiedzUsuń