czwartek, 27 listopada 2014

Heyah - Rok Internetu za darmo do smartfona

Od 26 listopada 2014r trafia do sprzedaży nowy starter Heyah - "Rok Internetu za darmo do smartfona". Starter kosztuje 5pln i jest ważny 14dni na połączenia wychodzące i przychodzące.
Przez rok (dokładnie 365), codziennie można wykorzystać 50MB internetu za darmo. Warunki promocji są proste - należy kupić starter, aktywować, w przed upływem 30 dniu doładować konto jednorazowo za 20pln, a promocja włączy się automatycznie. Po wykorzystaniu pakietu, prędkość spada do 16kb/s.

Dodatkowo wszyscy użytkownicy nowego startera, po pierwszym doładowaniu kwotą minimum 20pln będą mieli automatycznie aktywowaną ofertę Dniówka SMSów. Koszt wysyłania SMSów przez cały dzień kosztuje 28gr. 
Promocja obwiązuje też obecnych użytkowników Heyah z aktywną taryfą Dniówka. Należy użyć kodu ekspresowego *100*74# w ciągu 3dni od doładowania konta kwotą min. 20pln.

kwota doładowania
ważność konta 
na połączenia
wychodzące
ważność
konta na 

połączenia
przychodzące
5-9pln
5dni
5+31dni
10-19pln
10dni
10+31dni
20-49pln
31dni
30+31dni
50-500pln
100dni
100+31dni

Ze względu na konieczność utrzymywania aktywnego konta, co w Heyah nie jest tanie (minimalna suma doładowań to ok. 190pln), oferta jest skierowana do użytkowników Heyah w smartfonach. Dzięki tej promocji, mają praktycznie darmowy internet. 
Razem z tym wpisem wprowadzamy zmianę - będziemy pisać także o ofertach typowo "smartfonowych". Będą one oznaczone etykietką "smartfon".

źródło: t-mobile.pl

5 komentarzy:

 1. T-mobile nie wygłupiało by się z 50MB danych. Ja taką ilość wykorzystuje w jeden dzień. Poza tym lejek lejek 16kb/s jest tak wolny, że dzisiejsze strony internetowe w laptopie się nie otwierają. Zgłaszałem te uwagi w T-mobile, na razie nic nie zmieniają. Taką ofertę można potraktować w kategoriach żartu "Prima aprilis" i wystawić 1 kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To właśnie jest 50MB/dzień przez rok :-). Całkiem dobra informacja dla osób, które korzystają z Heyah. Na pewno nie warto dla tej promocji zmieniać operatora ;-)

   Usuń
  2. Drogi redaktorze przeczytaj regulamin tej oferty, tam już nie jest tak różowo.

   Usuń
  3. Zawsze czytamy :-) bo tam jest prawdziwa wiedza odnośnie ofert. Proszę o wskazanie zapisów które budzą zastrzeżenia albo powodują, że zmienia się charakter oferty. Pozdrawiamy!

   Usuń
 2. W t mobile frii mam od dawna 50MB codziennie bez żadnych dniówek, które wymagają sporo wkładu finansowego. Pakiet 60 minut za 10 zł do wszystkich sieci mi wystarcza na te 30 dni. Jedynym minusem jest to że doładowania od 50zł przedłużają konto tylko na 100 dni wychodzących rozmów.

  OdpowiedzUsuń