czwartek, 6 listopada 2014

Internet T-Mobile w napojach Frugo

Kolejny promocja jedzenia przez gratisowe pakiety internetowe. Po promocjach Orange: "internet w batonach Lion" oraz (trwającej do końca listopada) "internet w czipsach Lay's", przyszła kolej na wykorzystanie sprawdzonej formy promocji przez T-Mobile.
Promocja dotyczy oferty na kartę Heyah (taryfy: Dniówka, Nowa Heyah,Taryfa Pakietowa) oraz T-Mobile (taryfy: Frii, Happy, Nowy Tak Tak, Tak Tak HOT, Hot)
Tym razem kody na darmowy internet są pod etykietami napojów Frugo. Butelki są oznaczone hasłem "Punkt dojenia internetów".
Kody z mniejszych opakowań (250ml i 300ml) dają 100MB internetu na 24h, a z opakowań 750ml - 300MB ważnych 72h. 
Kod należy wysłać na bezpłatny numer SMS: 80542 i poczekać na informację o przyznaniu bonusu (Zgodnie z regulaminem, organizator ma 72h na przesłanie potwierdzenia aktywacji pakietu).
Promocja trwa do 31.03.2015r
Podobnie jak było w promocjach Orange - mniejsze pakiety są ważne do końca następnego dnia - czyli aktywując pakiet rano, na jego wykorzystanie są praktycznie 2dni. Analogicznie jest z większym  pakietem - jeżeli aktywacja będzie rano - na jego wykorzystanie są 4dni.

Podobno promocyjne Frugo są już dostępne w sieci Biedronka - koszt napoju 750ml - 2.69pln.

6 komentarzy:

 1. Ale oferta Orange[batony Lion,czipsy Lays]jest nie do przebicia.Raz,ze jest tam mozliwosc malego myku polegajacego na tym iz mozna znajac sztuczke ze zmiana taryfy podczas wpisywania kodu,osiagnac 5 GB danych do sciagniecia,a dwa: Orange stosuje kompresje podczas sesji przesylania,co dodatkowo pozwala zaoszczedzic transfer.100 MB lub nawet 300MB jest dobre,ale w smartfonie i to tylko jesli podczas korzystania z internetu strony otwiera sie za pomoca przegladarki Opera Mobile.Majac natomiast 5 GB do wykorzystania mozna swobodnie buszowac po internecie:YouTube,radio internetowe[przez caly dzien] w jakosci 128kbps,a nawet wyzszej.

  OdpowiedzUsuń
 2. 300 MB w maksymalnej wersji czyli ponad 15 razy mniej niż w lejsach. Ale najlepsy ubaw, że potrzebne im w porywach 72h żeby to odpalić. Pewnie siedzi jakiś student 2h na dobe za 2zł/h i sprawdza liczydłem czy mu się suma kontrolna kodu zgadza. ŻAL.PL

  OdpowiedzUsuń
 3. Oferta orange była 100% lepsza:) , ale od biedy ujdzie

  OdpowiedzUsuń
 4. 5TA1P389JT mam w orange wiec mi sie nie przyda :p

  OdpowiedzUsuń
 5. prosze od FRUGO:
  2S41SYAJAC
  5TR1E2DBP9

  OdpowiedzUsuń
 6. FMP1JC6XEJ kod z frugo mi się nie przyda

  OdpowiedzUsuń